RogalTrans
Transport – tel. 519 378 015

Transport bagażowy mebli

Pojawiamy się wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność bezpiecznego przewozu bagażu, rzeczy czy wyposażenia. RogalTrans to firma, której możesz zaufać. Transport mebli czy pianin organizujemy od lat – za każdym razem dając z siebie maksimum zaangażowania i profesjonalizmu.

Czas na przeprowadzkę – transport mebli i bagażu

Najczęstszą sytuacją, w której Klienci korzystają z naszej pomocy jest właśnie przeprowadzka. Swoją ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm, którym przyda się pomocna dłoń podczas zmiany siedziby. Wybierając nasz transport bagażowy możesz mieć pewność m.in.:

  • kompleksowego wykonania usługi – nie tylko przewozimy przedmioty, ale także pomagamy w ich zniesieniu do pojazdu, bezpiecznym ułożeniu w wozie, a po dojeździe pod wskazany adres, we wniesieniu ich do domu czy mieszkania.
  • dbałości o bezpieczeństwo – dysponujemy szerokim asortymentem materiałów do zabezpieczania i pakowania towarów. Są to między innymi folie bąbelkowe, kartony, skrzynie czy pudła. Sposób ochrony dopasowujemy do charakterystyki danego przedmiotu.
  • użycia nowoczesnych pojazdów – stale powiększamy flotę naszych samochodów. Pojazdy są w stanie transportować pianina, meble i inne towary o ciężarze nawet do 3,5 ton. Oprócz tego zatrudniamy jedynie doświadczonych kierowców.
  • atrakcyjnej ceny – mimo, że nasze usługi mają charakter kompleksowy nie obarczamy Klienta dużymi kosztami. Dlatego właśnie z naszych usług, takich jak taxi bagażowe czy przeprowadzka może skorzystać każdy – od studenta po prezesa firmy.
  • zapału i chęci do pracy – służymy pomocą i radą w każdym przypadku. Nasz zespół składa się nie tylko z doświadczonych, ale także pełnych chęci pracowników. Możesz mieć pewność, że w razie trudności z przenoszeniem, zapakowaniem czy samym przewozem mebli ktoś z naszej ekipy pomoże lub udzieli praktycznej rady.

Działamy na terenie Warszawy – przyjmujemy zlecenia w całym mieście. Jesteśmy w stanie zorganizować transport pianin, mebli i innego rodzaju bagażu o nietypowym kształcie, dużych gabarytach czy sporym ciężarze.

Tel:519-378-015